KODUKORD

 1. Broneeringuaeg kestab kokku kas 2 või 3 tundi, kui pole teisiti kokkulepitud. Broneeritud aja sisse kuulub mänguaeg ja toa koristamine. Igal kliendil on võimalik tulla 15-30minutit varem ettevalmistusi tegema. Argipäeviti üldjuhul 15-30minutit ja nädalavahetustel 15-20minutit, kui pole teisiti kokkulepitud. Kindel ettevalmistusaeg tuleks eelnevalt kokkuleppida üürileandjaga.
 2. Üritus peab lõppema õigeaegselt, et tuba saaks järgmiste klientide jaoks valmis.
 3. Teie poolt broneeritud ajal on mängutuba privaatselt kasutatav ainult Teie seltskonna jaoks.
 4. Ürituse lõppedes palume teha kõik toad korda. Pallid, mänguasjad ja muud esemed panna tagasi oma kohale. Palume planeerida peo lõpust vähemalt 15 minutit koristamise jaoks. Kasutatud nõud tuleb pesta ja kuivatada või ladustada nõudepesumasinasse. Praht panna prügikastidesse.
  Soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida koristamine mängutoa poolt (40 EUR).
 5. Mänguasjade kaasavõtmine, lõhkumine ja rikkumine on keelatud.
 6. Üürnik vastutab materiaalselt üürimise ajal kogu inventari eest. Kui ürituse ajal mängutoa inventarist miski läheb katki või saab kahjustada, siis sellest tuleb peo lõpus üürileandjat teavitada.
  Märkimisväärse kahjustuse korral on üürnik kohustatud hüvitama selle kahju.
 7. Välisjalanõudes on mängutoas liikumine keelatud. Palume kõikidel külastajatel võtta kaasa sokid või vahetusjalanõud. Paljajalu viibimine on hügieeni arvestades keelatud.
 8. Ürituse ajal vastutab mängutoas iga lapsevanem oma lapse eest ise. Kui lapsevanemat ei ole kohal, vastutab lapse eest peo korraldaja. Ohutuse tagamiseks ei tohi lapsi jätta ürituse ajaks järelvalveta.
 9. Mängutuppa on keelatud tuua lemmikloomi.
 10. Suitsetamine on siseruumides keelatud.
 11. Ürituse ajal on keelatud olla joobeseisundis. Mängutoa omanikul on õigus paluda joobes isikul lahkuda ruumist.
 12. Mängualal on keelatud viibida toidu ja joogiga. Söömine ja joomine peab toimuma ettenähtud kohas.
 13. Keelatud on kasutada tordivulkaane ja “maagilisi” küünlaid. Kasutada tohib ainult tavalisi küünlaid pidades kinni tuleohutuseeskirjast.
 14. Toidu- ja muude lisaseadmete kasutus tuleb eelnevalt üürileandjaga kooskõlastada.
 15. Mängupäevadel tuleb samuti järgida kõiki kodukorras olevaid punkte.
 16. Meil on videovalve.
 17. Ürituste jäädvustamisel kasutame tehtud pilte oma sotsiaalmeedia portaalides. Kui Te sellega ei nõustu, siis palume üürileandjat sellest teavitada. Kui soovite omalt poolt jagada üritustest jäädvustusi, siis võtame neid meelsasti vastu.

LISAINFO

 • Kui üritus jääb ära kliendi süül, siis sellisel juhul broneeringutasu ei tagastata. Kokkuleppel on kliendil võimalus muuta peo toimumise aega juhul kui peo toimumiseni on sel hetkel jäänud vähemalt 10 päeva. Ülejäänud summa võib kanda ARKAADIA PRÄÄNIKUD OÜ arvelduskontole vähemalt 5 päeva enne üritust või maksta kohapeal sularahas peo toimumise päeval.
 • Palume ise endale kaasa võtta meelepärane piimatoode kohvi peale.
 • Kohapeal on olemas suur hulk laste ja täiskasvanute sööginõusid ja muid tarvikuid.
 • Võimalus lisa täiskasvanute söögilauale ja pinkidele.
 • Riigipühadel ning riigipüha eelsel päeval kehtib nädalavahetuse hind.

NB! Enne broneerimist palume tutvuda kodukorra ja lisainfoga. Broneeringutasu laekumisel kinnitate oma tutvumist ja nõusolekut kodukorra ja lisainfoga!