MÄNGUPÄEV

Olete oodatud ÜHIS MÄNGUPÄEVADELE üldiselt teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel. Iga kahe kuni kolme nädala tagant paneme üles info kuupäevadega, millal on mängutuba kõigile mängimiseks avatud.

PRIVAATNE MÄNGUTUND on ideaalne alternatiiv tava mängupäevale ja broneeringule. Saab mängima tulla ükskõik mis päeval ja kellaajal (ka nädalavahetusel). Tingimuseks on vaid see, et parasjagu ei toimu ühis mängupäeva või pole broneeringut.
Mängima saavad tulla kõik ühe pere lapsed või hoopiski sõprade seltskond (kuni 5 last ja nende saatjad), kus saate nautida toredat mänguaega privaatselt vaid oma seltskonnaga – seda kõike super hea hinnaga! Selleks peab broneerima endale vaid mänguaja – 53695371.

Aegajalt korraldame mängutoas ka PANNKOOGIHOMMIKUID koostöös Suhkruampsuga. Sellekohane info laekub jooksvalt. Üldiselt anname teada sellest 1-3 päeva enne toimumist – selleks ole alati valves ja jälgi infot meie sotsiaalmeedia kontodel (FB: Arkaadia Präänikutemaa ja IG: @arkaadiapraanikutemaa)

HINNAKIRI

PÄEVAL


PILET PIIRAMATUKS AJAKS 6€ + 1 saatja tasuta (iga järgnev laps – 50%)
ÕHTULPILET PIIRAMATUKS AJAKS 8€ + 1 saatja tasuta (iga järgnev laps – 50%)
TUNNIHIND5€/lapse kohta + 1 saatja tasuta
PRIVAATNE MÄNGUTUND15€/h
PANNKOOGIHOMMIK5€ iga pereliikme kohta
*Privaatne mängutund on mõeldud ühe pere lastele koos vanematega või 1-5 last liikmelisele seltskonnale koos saatjatega

*Riigipühadel ja nädalavahetusel võib hind erineda